Loading...

Zabawa noworoczna w Szkole Podstawowej w Tuchowie

27 Styczeń 2018

Podopieczni wraz z rodzicami przybyli na zaproszenie dyrekcji do Szkoły Podstawowej w Tuchowie na tradycyjną zabawę noworoczną. Uczniowie szkoły przedstawili inscenizację o fabule świątecznej z mottem o czynieniu sobie nawzajem dobra, darzeniu się życzliwością i miłością w relacjach międzyludzkich nie tylko z okazji wigilii.

Przedstawienie uczyło też właściwego traktowania zwierząt. Uczniowie szkoły pod kierunkiem grona pedagogicznego, z pomocą pracowników szkoły i rodziców włożyli wiele starań, by integracyjne spotkanie wypadło jak najlepiej. Podopieczni wesoło bawili się tańcząc przy muzyce zaproszonego zespołu, smakował przygotowany poczęstunek. Rodzice mieli okazję do wspólnego spotkania, odpoczynku, do oderwania się od szarej rzeczywistości. Serdecznie dziękujemy za trud włożony i dobre serce, za radość ofiarowaną dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzicom. Szkoła Podstawowa w okresie przedświątecznym zorganizowała akcję charytatywną – „Kiermasz” na rzecz działalności Stowarzyszenia „ Nadzieja”. Z akcji zebrano 3.071,71 zł. Serdecznie dziękujemy. Wdzięczni jesteśmy za wielokrotny przejaw dobroci, za włączanie się tradycyjnie z pomocą w organizowane przez stowarzyszenie okazjonalne spotkanie opłatkowe.

Zapraszamy uczniów szkoły do współpracy w ramach wolontariatu.

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.