Loading...

Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja”

Wspólnota „Nadzieja” przybyła do bazyliki, by uczestniczyć w Mszy św. w intencji Stowarzyszenia „Nadzieja” i darczyńców. Koncelebrowanej Mszy św. przewodniczył o. Mariusz Chyrowski. Kazanie do wiernych wygłosił proboszcz o. Grzegorz Gut, nawiązując do Ewangelii o kuszeniu Jezusa na pustyni. Kaznodzieja w myśl Słów Jezusa, zadał wiernym pytanie? Dlaczego powinniśmy się nawracać mimo, że jako katolicy idziemy w dobrym kierunku za Bogiem. Najlepszym sposobem nawracania się jest refleksja nad treściami zawartymi w Piśmie św. kontynuował, w którym powinniśmy się ciągle przeglądać jak w lustrze. Wspólnota umocniona duchowo udała się na spotkanie do sali parafialnej, po czym podzielono się na grupy. Podopieczni pozostali pod nadzorem wolontariuszy, by uczestniczyć w przygotowanych zajęciach. Rodzice w tym czasie uczestniczyli w zebraniu walnym stowarzyszenia zatwierdzającym bilans za 2023 rok i sprawozdawczo wyborczym. Zebrani jednogłośnie wybrali na następną kadencję ten sam Zarząd Stowarzyszenia „Nadzieja”.

Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja” Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja” Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja” Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja” Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja” Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja” Walne Zebranie Stowarzyszenia „Nadzieja”

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.