Podopieczni Stowarzyszenia „Nadzieja” wraz z rodzicami przybyły do klasztoru Ojców Redemptorystów na Lubaszowej. Spotkanie odbyło się z inicjatywy wolontariuszy „Nadziei” przy uprzejmości tam posługujących redemptorystów. W kaplicy domu rekolekcyjnego modliliśmy się śpiewając Litanię Loretańską, której przewodniczył nowicjusz br. Franciszek, który także spotkanie ubogacił własną poezją. Ojciec Antoni Wesołowski, udostępnił nam pomieszczenia. Znani nam z Tuchowa postulanci, którzy tam odbywają studia jako nowicjusze towarzyszyli grupie w miłym spotkaniu, a także zajęli się grillowaniem. Spotkanie w pięknym zakątku Lubaszowej, z roztaczającymi się widokami na Tuchów upływało w radosnej, przyjaznej atmosferze. Dziękujemy serdecznie Redemptorystom - Gospodarzom tego uroczego miejsca.