Loading...

SANKTUARYJNY FESTYN RODZINNY DLA NADZIEI

Piękne wydarzenie miało miejsce 2 czerwca 2024 roku w Parafii NNMP w Tuchowie. Radosne, bo łączące rodziny, parafian, pielgrzymów, którzy mieli okazję do spotkania się i wspólnego przeżycia miłych chwil w plenerze obok Bazyliki Mniejszej w Tuchowie. XIII Sanktuaryjny Festyn Rodzinny i VI Powiatowe Święto Rodziny „ U Matki” – to tradycyjne w parafii wydarzenie promujące wartości tak bardzo istotne, bo dotyczące Rodziny – opartej na prawie Bożym - Rodziny katolickiej. Dominowała atmosfera przyjaźni i dobroci.

W tym roku organizatorzy zatroszczyli się podobnie jak dwa lata temu o Stowarzyszenie „ Nadzieja” obejmujące opieką osoby niepełnosprawne. Inicjatorem wydarzenia był Krąg Rodzin z proboszczem i kustoszem Sanktuarium o. Grzegorzem Gutem przy dużym zaangażowaniu p. Grażyny Karaś. Angażowały się władze Starostwa Powiatowego, Gminy Tuchów, Dyrekcja i Pracownicy Domu Kultury, Wspólnoty parafialne, pielgrzymi. Zebrane fundusze przekazano na wykończenie i wyposażenie Domu „ Nadziei” – ośrodka wybudowanego w Parafii NNMP w Tuchowie przy ul. Nadziei dzięki otwartości serc Darczyńców. Festyn jednoczył wszystkie Rodziny, był dla nich okazją do obejrzenia różnorodnych występów, do refleksji. Wszystko odbywało się pod czułym spojrzeniem Matki Bożej Tuchowskiej. W spotkaniu przyświecającym dobroczynnością było wiele otwartego serca.

W imieniu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie osób niepełnosprawnych, które już wkrótce będą mogły napełnić Dom radością, a otaczający Ich miłością. Dziękujemy za przekazane fundusze w kwocie 25 495 zł + 5 euro. Do otwarcia ośrodka coraz bliżej. Serdecznie dziękujemy.

SANKTUARYJNY FESTYN RODZINNY DLA NADZIEI Podziękowania SANKTUARYJNY FESTYN RODZINNY DLA NADZIEI

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.