Loading...

Pani Prezydentowa Agata Kornhauser – Duda online z „Nadzieją” w Tuchowie

07 Maj 2021

Dnia 6 maja 2021 r w Domu Zakonnym Redemptorystów w Tuchowie miało miejsce spotkanie online przedstawicieli Stowarzyszenia „ Nadzieja” z Panią Prezydentową.

Miłe spotkanie dotyczyło działalności Stowarzyszenia „ Nadzieja” pomagającego osobom niepełnosprawnym. Przedstawiciele stowarzyszenia dzielili się z Pierwszą Damą RP swymi osiągnięciami i planami przyszłościowymi dla dobra podopiecznych. Ze strony stowarzyszenia w spotkaniu udział wzięli: prezes, wice - prezes, sekretarz, oraz osoby duchowne reprezentujące Zgromadzenie Redemptorystów z inicjatywy, którego stowarzyszenie powstało.

Przedstawiciele redemptorystów w osobach: proboszcza i kustosza sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej, ojca opiekuna duchownego i kleryków WSD Redemptorystów – przedstawicieli wolontariatu dzielili się swym doświadczeniem współpracy ze stowarzyszeniem.

Słowa wdzięczności kierujemy w stronę Pani Prezydentowej, dziękując za Jej życzliwość i wrażliwość na los osób niepełnosprawnych. Miła atmosfera spotkania zaowocowała pragnieniem spotkania nie tylko w sposób online.

Dziękujemy za możliwość podzielenia się naszymi problemami i tym wszystkim co daje radość dzieciom niepełnosprawnym, tym dużym i małym.

Życzymy Pani Prezydentowej wszelkiego dobra i dalszych osiągnięć w licznych przedsięwzięciach czynionych dla dobra potrzebujących pomocy.

Informacja o spotkaniu na oficjalnej stronie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej: Spotkanie Małżonki Prezydenta ze społecznością Stowarzyszenia „Nadzieja” w Tuchowie

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.