Loading...

Charytatywny Koncert dla „Nadziei” 2018

13 Styczeń 2018

Dnia 13 stycznia 2018 roku odbył się w Tuchowie tradycyjny koncert charytatywny na rzecz pomocy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „ Nadzieja” w Tuchowie.

Dochód z koncertu został przeznaczony na planowaną budowę Ośrodka Opiekuńczo – Mieszkalnego dla osób niepełnosprawnych w Tuchowie. Na scenie Domu Kultury pojawiło się wielu muzyków, wokalistów i tancerzy. W nastrojowym bożonarodzeniowym czasie uczestnicy na sali widowiskowej mieli niecodzienną możliwość zasłuchania się w pięknie brzmiące kolędy, pastorałki i dzieła sławnych kompozytorów. Panowała wyjątkowa atmosfera jedności, ciepła, zrozumienia.

W koncercie wystąpiły dzieci z Przedszkola Publicznego w Tuchowie, Chór Męski z parafii Św. Jakuba Apostoła St., Sanktuaryjny Chór Mieszany, uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie, Sanktuaryjna Orkiestra Dęta, Grupa „ Blue Sky” z Jodłówki Tuchowskiej, zespół wokalny „Atria” z Domu Kultury, Paulina Kloch, Grupa „ Moje Siedlisko” z Siedlisk i zespół „ Pokolenia”. W czasie koncertu odbywała się licytacja podarowanych prac artystycznych. Koncert pozostanie w pamięci i sercach uczestników. Przypomniana tam betlejemska noc wskazała na prawdziwe światło, które nigdy nie zgaśnie, bo jest nim miłość i dobro, które powróci do każdego, czego z serca życzymy.

Dziękujemy organizatorom, wykonawcom, osobom, które podarowały dzieła sztuki na aukcję i wszystkim darczyńcom. Z Charytatywnego Koncertu dla „ Nadziei” zebrano kwotę 2.919,10 zł.

Serdecznie dziękujemy.

W imieniu Stowarzyszenia „ Nadzieja”
sekr. Grażyna Gut

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.