Loading...

Bal Noworoczny w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach

16 Styczeń 2020

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. sprawowaną przez proboszcza Parafii p.w. Chrystusa Króla w Siedliskach ks. Jana Wieciecha w intencji Stowarzyszenia „ Nadzieja” i darczyńców balu. W liturgii posługiwał br. Paweł jako diakon redemptorysta – wolontariusz duchowny „ Nadziei”. Zaproszenie na to miłe tradycyjne zimowe spotkanie skierowali: pani dyrektor szkoły Lucyna Jamka wraz z gronem pedagogicznym.

W organizację spotkania włączyły się licznie osoby, które swym zaangażowaniem sprawiły wiele radości osobom niepełnosprawnym i ich rodzicom. Spotkanie zaszczycili swą obecnością: radna Urzędu Miejskiego w Tuchowie Małgorzata Gacek, księża parafii Siedliska, klerycy WSD Redemptorystów w Tuchowie i gospodarze szkoły. Była okazja do wspólnego kolędowania przy akompaniamencie zespołu złożonego z uczniów i absolwentów szkoły oraz Stowarzyszenia „Moje Siedlisko”. Panie w regionalnych krakowskich strojach śpiewały i tańczyły z dziećmi niepełnosprawnymi. Była też mile oczekiwana chwila, gdy do podopiecznych Stowarzyszenia „ Nadzieja” przybył jeszcze raz św. Mikołaj. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, pracownicy szkoły i rodzice uczniów zatroszczyli się o różne smakołyki, które pojawiły się obficie na stołach. W programie w świątecznej aranżacji wystąpili uczniowie szkoły zachwycając swym tańcem i śpiewem. Spotkanie było dla uczestników miłym prezentem noworocznym. Dziękujemy każdej osobie, która swym zaangażowaniem okazała pomoc „ Nadziei”.

sekr. Stow. „ Nadzieja” – Grażyna Gut

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.