Loading...

XIII Bal noworoczny w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach dla „Nadziei”

Spotkanie noworoczne rozpoczęło się Mszą św. sprawowaną przez katechetę Parafii p.w. Chrystusa Króla w Siedliskach ks. Mariusza Kmiecia, który skierował do uczestników Słowo Boże. Kaznodzieja mówił o cierpieniu Jezusa i człowieka, o zmaganiach się z dolegliwościami i jak ważne jest godzenie tych spraw z wolą Bożą. Zwracał uwagę na życie każdego z nas, że ważne w nim jest byśmy żyli tak, by podobać się Bogu, by Bóg był z nas zadowolony. Z racji I Soboty miesiąca oddaliśmy się w opiekę Matce Bożej. Po duchowym umocnieniu nastąpiła dalsza część programu. Gospodarzami wydarzenia byli: dyrektor szkoły p. Agnieszka Ciepielowska, grono pedagogiczne i wolontariusze szkoły. Gośćmi spotkania byli podopieczni Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „ Nadzieja” z Tuchowa, wraz z rodzicami. Spotkanie zaszczycili swą obecnością: proboszcz parafii Siedliska ks. Jan Wieciech, sołtys p. Jerzy Urbanek, redaktorzy lokalnej TV z Domu Kultury w Tuchowie. Były też panie: Irena Kordzikowska i Stanisława Burza, zaangażowane w tworzenie i opiekę mającego miejsce w szkole bogatego w eksponaty – muzeum poświęconemu patronowi szkoły Prymasowi Stefanowi Wyszyńskiemu. Przyjazna atmosfera spotkania sprzyjała dobremu samopoczuciu uczestników. Doświadczyliśmy dobroci i wielkiego serca, skierowanego w stronę niepełnosprawnych i ich rodziców, którzy mieli okazję do wyjścia z „ szarej rzeczywistości”. Podopieczni radośnie tańczyli przy akompaniamencie szkolnego zespołu, był smaczny poczęstunek i jeszcze pojawił się św. Mikołaj z prezentami. Atrakcje, barwnie ozdobiona sala i możliwość wspólnego przebywania, to ważne czynniki wpływające na samopoczucie uczestników. Pozostały miłe wspomnienia. Dziękujemy Dyrekcji szkoły, pedagogom, pracownikom i uczniom szkoły, osobom przybyłym na spotkanie, oraz wszystkim sponsorom. Dziękujemy za Dar Serca na dofinansowanie prac wykończeniowych „ Domu „ Nadziei”.

W imieniu Stowarzyszenia „ Nadzieja” – prezes Marian Gut

Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach Bal Noworoczny w Siedliskach

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.